Контактний номер
Рюкзак до захищених смартфонів
До закінчення акції

Рюкзак до захищених смартфонів

До новорічних свят при покупці захищеного смартфона даруємо рюкзак від бренду Sigma mobile. Компактна сумка в складеному стані поміщається навіть в кишеню, при місткості в розкладеному до 20 літрів. Вологовідштовхувальний рюкзак буде до речі в сніг і в дощ, при цьому вміст рюкзака залишиться сухим. Умови акції: кожен покупець захищеного смартфона (крім X-treme PQ20), який зробить покупку в період з 19 грудня 2020 по 19 січня 2021 включно, отримає брендований рюкзак в подарунок.

Захищений смартфон X-treme PQ54 MAX

X-TREME PQ54 MAX - це оновлена версія популярного смартфона від Sigma mobile, що має крутий дизайн і надзвичайно міцний корпус. Пристрою не страшні екстремальні умови використання, оскільки він захище..

6999 грн.

Захищений смартфон X-treme PQ53

Смартфон X-treme PQ53 від відомого бренду Sigma mobile повністю відповідає одному з найвищих рівнів захисту IP68 (всередину не проникає пил, а також волога при знаходженні під водою протягом 30 х..

5199 грн.

Захищений смартфон X-treme PQ39 ULTRA

X-TREME PQ39 ULTRA - третя модель у лінійці X-TREME PQ39. Це смартфон із оновленим дизайном, захищений за стандартом IP68, а це означає, що вода, пил і часточки бруду не зможуть потрапити всередину. В..

9555 грн.

Захищений смартфон X-treme PQ37

Тонкий, міцний та захищений Під зовнішньою стриманістю смартфона Sigma mobile X-treme PQ37 ховається надзвичайно потужна начинка і модуль NFC. Блискавичну швидкість роботи і енергозбереження г..

5199 грн.

Захищений смартфон X-treme PQ36

Новий трендовий смартфон бренду Sigma mobile X-treme PQ36 об'єднав у собі все, що необхідно сучасному та активному користувачеві. Захищений корпус із пластику і гуми подвійного лиття має клас ..

4530 грн.

Захищений смартфон X-treme PQ29

Розумний і максимально захищений смартфон Модель X-treme PQ29 бренду Sigma mobile має найвищий клас захисту IP69, що дозволяє гаджету не втрачати продуктивність у брудному середовищі, воді, за..

4144 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)