Контактний номер
Рукавички в подарунок до захищених смартфонів
До закінчення акції

Рукавички в подарунок до захищених смартфонів

Купуйте будь-який захищений смартфон в нашому інтернет-магазині і отримуйте в подарунок зручні рукавички. Умови акції: кожен покупець захищеного смартфона (окрім PQ20), який зробить покупку в період з 1 листопада по 30 листопада 2020 включно, отримає в подарунок Зимові рукавички для сенсорних екранів Sigma mobile.

Захищений смартфон X-treme PQ54 MAX

X-TREME PQ54 MAX - це оновлена версія популярного смартфона від Sigma mobile, що має крутий дизайн і надзвичайно міцний корпус. Пристрою не страшні екстремальні умови використання, оскільки він захище..

6999 грн.

Захищений смартфон X-treme PQ53

Смартфон X-treme PQ53 від відомого бренду Sigma mobile повністю відповідає одному з найвищих рівнів захисту IP68 (всередину не проникає пил, а також волога при знаходженні під водою протягом 30 х..

5199 грн.

Захищений смартфон X-treme PQ39 ULTRA

X-TREME PQ39 ULTRA - третя модель у лінійці X-TREME PQ39. Це смартфон із оновленим дизайном, захищений за стандартом IP68, а це означає, що вода, пил і часточки бруду не зможуть потрапити всередину. В..

9555 грн.

Захищений смартфон X-treme PQ37

Тонкий, міцний та захищений Під зовнішньою стриманістю смартфона Sigma mobile X-treme PQ37 ховається надзвичайно потужна начинка і модуль NFC. Блискавичну швидкість роботи і енергозбереження г..

5199 грн.

Захищений смартфон X-treme PQ36

Новий трендовий смартфон бренду Sigma mobile X-treme PQ36 об'єднав у собі все, що необхідно сучасному та активному користувачеві. Захищений корпус із пластику і гуми подвійного лиття має клас ..

4530 грн.

Захищений смартфон X-treme PQ29

Розумний і максимально захищений смартфон Модель X-treme PQ29 бренду Sigma mobile має найвищий клас захисту IP69, що дозволяє гаджету не втрачати продуктивність у брудному середовищі, воді, за..

4144 грн.

Захищений смартфон X-treme PQ20

Потужна батарея та надійний захист Якщо ви любите екстрим, ведете активне життя або працюєте у запилених приміщеннях, місцях із високою вологістю, складних промислових умовах, для забезпечення ..

2555 грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)