Контактний номер

Навушники та гарнітури


X-music H51 SWIM blue X-music H51 SWIM blue
-48%

X-music H51 SWIM blue

777 грн. 1499 грн.

X-music H51 SWIM blue

З головою пірнути в музику вам допоможе унікальна повністю водонепроникна гарнітура X-music H51 Swim MP3. Вона прекрасно підходить для любителів активного відпочинку. Її можна використовувати не..

777 грн. 1499 грн.

Чому варто купити навушники у Sigma mobile?

Користувачі прагнуть отримати найкращий звук у навушниках з підтримкою безлічі форматів, розширеними настройками відтворення, високим ступенем захисту і автономності. Щоб купити навушники швидко і вигідно, вам треба лише звернутися до магазину Sigma mobile та замовити модель, яка вам сподобалася, с доставкою до будь-якого куточка України.

Навушники з мікрофоном або блютуз гарнітура - як вибрати?

Якщо ви прагнете купити навушники блютуз або обираєте безпровідні навушники чи гарнітуру, у першу чергу потрібно зосередитися на самій конструкції, адже вона відіграє головну роль. Також необхідно звернути увагу на комфортність посадки, тип підключення (провідне / безпровідне), тип кабелю і розмір.
Конструкція навушників, незалежно від типу підключення, може бути наступною:
  1. Накладні навушники (моделі, що огинають голову, зазвичай з потилиці) - часто використовуються для спорту.
  2. Навушники-гачки (щільно огинають вушну раковину). Завдяки комфортній посадці такі навушники практично не відчуваються протягом тривалого звукового сеансу і не викликають жодного дискомфорту. Подібні гарнітури підходять для тренувань в тренажерному залі, вдома і на вулиці.
  3. Навушники внутрішнього типу. Головна відмінність внутріканальних навушників від вставних полягає в кращій герметизації і концентрації звуку. Використання таких навушників або гарнітур дозволяє максимально ізолювати відтворення музики від сторонніх шумів і знизити рівень амплітудних спотворень мембрани.
  4. Повнорозмірні навушники. Особливість їх конструкції - повне охоплення вуха, а якісне звучання підкреслюється високим рівнем шумоізоляції.
Визначтеся з метою, з якою ви намагаєтеся купити навушники. Якщо ви будете використовувати навушники для спорту або активного відпочинку, надайте перевагу водонепроникним з підвищеним рівнем захисту та зручною конструкцією наголів'я. Для цього підійде, наприклад, модель X-music H51 Swim MP3 з неймовірним функціоналом, завдяки якому ви не просто зможете слухати музику у дорозі за будь-яких погодних умов або під час тренувань, а навіть пірнати з навушниками на глибину до 1,5 метрів!
Якщо ж ви надаєте перевагу прослуховуванню музики високої якості вдома, на роботі або у межах пересувань містом, обирайте зручні навушники мінімалістичного дизайну з насиченим звуком та широким функціоналом. Bluetooth-гарнітура X-music H32 Wabi є саме такою, адже великі чаші цієї моделі ідеально прилягають до вух і не пропускають шуми, а гнучка конструкція дозволяє скласти їх до сумочки або рюкзаку будь-якого розміру. Окрім того, X-music H32 Wabi оснащені вбудованим мікрофоном та MP3-плеєром, а зручна конструкція дозволить відповісти на дзвінок, переключити трек або додати гучність прямо на чаші навушника.

Купити навушники у Sigma mobile просто

Все ще не можете визначитися з моделлю і купити навушники, які повністю вам підходять? Тоді зверніться до професіоналів з інтернет-магазину Sigma mobile. Наші фахівці з радістю підберуть найкращу пропозицію з відповідною ціною і високою якістю з асортименту Sigma mobile, відштовхуючись від ваших смаків, технічних уподобань та преференцій щодо дизайну.