Контактний номер

X-music H81 Safety

Артикул: XM-6365-3
X-music H81 Safety
Є в наявності
Постійна пропозиція
  • 999 грн.

    1999 грн.

Ця бездротова гарнітура створена на базі технології кісткової провідності. І відповідно дизайн гарнітури відрізняється від звичних бездротових гарнітур, а саме тим, що вуха залишаються «вільними». Чому так? А вся справа в тому, що при кістковії провідності звуку звукові хвилі декодуються і трансформуються у вібрації, які відправляються в обхід зовнішнього вуха до внутрішнього, викликаючи коливання вушного «равлики». Передача вібрацій шляхом кісткової провідності абсолютно безпечна і навіть більш правильна, ніж звичним класичним методом. Наші барабанні перетинки набагато чутливіші наших кісток, і будь-який вплив на них погіршує згодом слух. А при використанні гарнітури X-music H81 Safety з технологією кісткової провідності вушні раковини залишаються відкритими, і звук йде в обхід, через кістку, відразу до внутрішнього вуха.

Така технологія забезпечує одночасно і прослуховування музики і повний контроль навколишнього простору, що неможливо при використанні традиційних типів навушників. А це створює додаткову привабливість X-music H81 Safety не тільки для людей з вадами слуху, а й для інших категорій потенційних покупців - водіїв, велосипедистів, лижників, альпіністів та інших людей, які ведуть активний спосіб життя. Катаєтеся ви на велосипеді, чи мчите з гори на лижах, чи ведете машину або робите ранкову пробіжку, ви завжди будете слухати улюблену музику або розмовляти по телефону в X-music H81 Safety, не "вимикаючи" світ навколо себе, і найголовніше - ви завжди будете в безпеці.

Крім кісткової провідності Bluetooth-гарнітура X-music H81 Safety володіє ще рядом ключових особливостей. Наявність функції CVC (Clear Voice Capture) і кодека aptX дозволяє знизити шум і поліпшити якість передачі голосу без втрати звукової інформації. X-music H81 Safety синхронізуються з пристроями по Bluetooth V4.1, радіус дії сигналу досягає 10 м.

Підтримувані профілі Bluetooth: Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Headset Profile (HSP), Hands-Free Profile (HFP).

X-music H81 Safety має можливість тримати зв'язок одночасно з двома пристроями.

Ще однією дуже важливою особливістю гарнітури X-music H81 Safety є захищеність від поту і води (стандарт IPx6), що дозволяє інтенсивно займатися спортом при будь-яких погодних умовах, не турбуючись про працездатність навушників.

X-music H81 Safety сумісна з пристроями на базі Android, IOS, WP, Windows, а також MP3-плеєрами та іншими пристроями з Bluetooth 4.1.

Час роботи гарнітури без підзарядки - до 6 годин в режимі безперервного прослуховування музики.

Бездротова Bluetooth-гарнітура X-music H81 Safety стане незамінним атрибутом, як для людей з вадами слуху , так і для тих, хто веде активний і здоровий спосіб життя, для тих, хто цінує надійність, для тих, хто потребує безпеки, і для тих, хто звик крокувати в ногу з часом.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів