Контактний номер

Захисна регенеруюча плівка екрану для смартфон Sigma mobile X-treme PQ26

Артикул: Не указано
Захисна регенеруюча плівка екрану для смартфон Sigma mobile X-treme PQ26
Є в наявності
  • 255 грн.


Захисна регенеруюча плівка екрану для смартфон Sigma mobile X-treme PQ26

Захисна плівка для смартфона – необхідна деталь, яка може врятувати екран та зберегти гарний вигляд гаджета. Крім того, вона маскує ті дефекти, яких не вдалося уникнути раніше. Верхній шар дисплею, його скло, вважається найбільш уразливим місцем. І ніхто не застрахований від випадкових механічних пошкоджень, які призводять до виникнення потертостей та подряпин.

Плівка із нашого асортименту повністю прозора та має глянцеве покриття. Завдяки спеціальній технології бліки на сонці не з’являються. Користування смартфоном залишається абсолютно комфортним при будь-якому освітленні. Захисна плівка на екрані буде майже непомітною. Вона ніяк не впливає на передачу кольорів, яскравість та якість зображення. Сенсор продовжує працювати повноцінно, його чутливість не зменшується. При цьому екран стає значно більш зносостійким.

Особливість саме цієї захисної плівки полягає в унікальних самовідновлювальних властивостях. У випадку появи якихось подряпин, ця технологія самостійно їх маскує.

Майже кожен зможе наклеїти плівку самостійно. Ця процедура досить легка та швидка. У комплекті є детальна інструкція та спеціальний гумовий шпатель.

Плівка захисна самовідновлювальна ідеально підходить по розміру для Sigma mobile X-treme PQ26, має потрібні для гаджету вирізи (під камеру та інші індикатори).

Крім того, ви можете звернутися до нашого Сервісного центру. Ми не лише продаємо надійні товари для захисту смартфонів, але і професійно встановлюємо їх.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів