Контактний номер

Захисна регенеруюча плівка екрану для смартфон Sigma mobile X-treme PQ34/PQ35

Артикул: AC-2128-7
Захисна регенеруюча плівка екрану для смартфон Sigma mobile X-treme PQ34/PQ35
2-3 Days
  • 269 грн.


Захисна регенеруюча плівка екрану для смартфон Sigma mobile X-treme PQ34/PQ35

Захисна плівка для смартфона є важливим виробом, який допоможе зберегти екран і гарний зовнішній вигляд гаджета. Крім того, вона маскує ті недоліки, яких раніше не вдалося уникнути.

Скло дисплею - саме уризливе місце смартфона, яке дуже чутливе до пошкоджень і подряпин. Щоб запобігти цьому, потрібно завчасно встановити на нього захист.

Захисна регенеруюча плівка екрану Sigma mobile X-treme PQ34/PQ35 повністю прозора і має глянсову поверхню. Завдяки спеціальній технології, відблиски на сонці не відображаються. Користування смартфоном залишається комфортним при будь-якому освітленні. Захисна плівка не впливає на передачу кольору, яскравість і якість зображення. Чутливість сенсора залишається як раніше. При цьому скло дисплея менше піддається зовнішньому впливу.

Особливістю цієї захисної плівки є її унікальні самовідтворювальні властивості. При появі подряпин дана технологія самостійно маскує їх.

Встановити захисну плівку дуже просто. Процедура швидка і досить проста. У комплект до виробу додається інструкція і гумовий шпатель, які спростять процес.

Регенеруюча плівка на екран підходить для мобільних телефонів Sigma X-treme PQ34/PQ35. На ній передбачені необхідні вирізи під камеру і індикатори.

Для установки плівки ви також можете звернутися до фахівців нашого Сервісного центру.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів