Контактний номер

Про нас

Sigma mobile представлений на українському ринку більше 10 років. Шлях бренду почався з команди ентузіастів, що спеціалізуються на IT, радіозв'язку та телефонії.
З самого початку і до сьогоднішнього дня нашою місією залишається створення оригінальних пристроїв, які відповідають показнику ціна-якість.
Ми одні з перших, хто представив українському ринку незвичайні телефони для людей старшого віку, що отримали оригінальну назву "бабушкофони". Після телефонів з кнопками SOS наша команда представила лінійку захищених пристроїв, які нині дуже популярні серед людей, що ведуть активний спосіб життя, захоплюються екстремальними видами спорту або працюють в складних умовах.
У 2020 році ми успішно стартували в розробці, показавши світу зручний застосунок SIMO Assistant, мета якого - комунікація з сім'єю на відстані.
Основним завданням Sigma mobile є створення надійних та якісних продуктів, що враховують побажання користувачів і тенденції розвитку світових технологій. Відділ досліджень і розробок постійно тестує нові продукти. Наша команда завжди готова до критики і прагне задовольнити споживачів.
Мета і бачення компанії - популяризація українського продукту в суспільстві, сталий розвиток і зміцнення вітчизняного потенціалу у сфері інформаційних технологій.