Контактний номер

Захищені телефони


IP68
Хіт продажів
X-treme PR68 X-treme PR68

X-treme PR68

2075 грн.

X-treme PR68

X-treme PR68 - телефон, захищений за стандартом IP68, який має потужний акумулятор ємністю 4000 мА*г та надзвичайно гучний динамік. Також завдяки функції Powerbank ви зможете заряджати від нього інші ..

2075 грн.

IP68
X-treme AZ68 X-treme AZ68

X-treme AZ68

1299 грн.

X-treme AZ68

X-TREME AZ68 – надійний і функціональний захищений телефон X-TREME AZ68 – повністю пило- й водозахищений телефон, який можна занурювати у воду на глибину до 1,5 м, але не довше, ніж на 30 хв, та як..

1299 грн.

IP68
X-treme DT68 X-treme DT68

X-treme DT68

1775 грн.

X-treme DT68

Модель мобільного телефону X-treme DT68 від бренду Sigma mobile створена для тих, хто любить екстрим і постійно знаходиться у русі. Корпус з пластику, що виготовлений за технологією подвійного литв..

1775 грн.

Вибір захищеного телефону для відпочинку, роботи та подорожей

Справжнім проривом у сфері мобільних технологій стали пило волого захищені телефони. І компанія Sigma mobile один із виробників даних пристроїв. Варто зазначити, що такі гаджети вже давно не просто "цеглина", а мають потужні технічні характеристики і вільно витримують експлуатацію у польових або міських умовах. В асортименті представлені пристрої на будь-який смак і гаманець, які успішно протистоять практично будь-яким зовнішнім впливам.

Звичайно, багато смартфонів також мають високий клас захисту від вологи і пилу. Але користуватися кнопковими телефонами зручно у будь-яких умовах, із мокрими чи брудними руками, що ускладнює завдання у випадку із сенсорним екраном. А висока герметичність забезпечується використанням технології подвійного лиття гуми та пластика для виготовлення корпусів. Також в деяких моделях встановлена корисна кнопка SOS, яка може знадобитися літнім людям.

Робота в екстремальних умовах

В електронному каталозі нашого інтернет-магазину представлені пиловологозахищені телефони, які витримують не тільки проливний дощ, а й повне занурення під воду на глибину до 1,5 метра. В асортименті Sigma mobile присутні апарати більш стійкі до фізичних ушкоджень чи падінь з висоти кількох метрів, аніж звичайні телефони. Водночас вони гарантують безперебійний зв'язок.

Якщо ваше життя пов'язане з постійним рухом чи небезпечними умовами праці на відкритому просторі, не обмежуйте себе крихкими смартфонами! Міняйте їх на повністю захищені телефони з потужним функціоналом і гарантованою надійністю. Вони дозволять вам завжди бути на зв'язку, отримати доступ до Інтернету, слухати улюблену музику.

На випадок поїздки в місця, де відсутній мобільний зв'язок або покриття доволі погане, компанія випустила модель Sigma mobile X-treme DZ68, яка може перетворюватися у радіостанцію. При необхідності можна скористатися двома цивільними діапазонами: PMR, LPD.

Ви відпочиваєте — телефон працює

Вирушаючи у відпустку, нікому не хотілося б залишитися без зв'язку через зламаний апарат. Тому для активного відпочинку варто придбати спеціальний телефон пило волого захищений. Щоб вибирати його правильно слід відштовхуватись від:

  • ·   формату відпочинка. Різного ступеня захисту потребують різні види дозвілля: спорт, походи в гори або рибалка;
  • ·   рівня надійності конструкції — наприклад, прилад з маркуванням IP68 із абсолютною пилонепроникністю і захистом від бризок придатний для недовготривалого занурення в воду; а телефон з IP69 безпечно занурювати під воду на 30 хвилин;
  • ·   ємність акумулятору — всі моделі компанії Sigma mobile відрізняються тривалою автономною роботою (до двох тижнів). Однак, якщо ви плануєте тривалий час пробути далеко від цивілізації, радимо звернути увагу на Sigma mobile X-treme PT68. Тут батарея має рекордні 4400 мА / год, чим забезпечує роботу близько 76 годин в активному режимі та до 45 діб у режимі очікування. Крім того, за необхідності нею можливо заряджати інші пристрої.

Вибираючи захищені телефони, обов'язково зверніть увагу на те, що до кожного з них на сайті є детальний огляд. Замовляйте модель, що підходить саме вам, у нашому магазині та будьте мобільними, залишаючись на зв'язку за будь-яких умов без страху пошкодити телефон. Вся продукція компанії підлягає перевіркам на відповідність стандартам захисту IP, сертифікована та має гарантію. Робіть замовлення прямо на сайті або телефонуйте для консультації.