X-treme PK68
| Артикул: | XT-4667 |
Екран (2.8", TFT, 240x320) / MediaTek MTK 6261 D / основна камера: 0.3 Мп, без фронтальної / RAM 32 МБ / 32 МБ вбудованої пам'яті / 3G / GPS / 2x SIM (mini SIM+nanoSIM) / власна ОС / 5000 мА*год (з'ємний).
X-treme PK68 — це міцний кнопковий телефон, захищений за стандартом IP68 від води, пилу та бруду. Він має роз’єм USB Type-C для зручної підзарядки, екран діагоналлю 2,8”, батарею ємністю 5000 мА*г, потужний динамік та функцію екстреного виклику SOS, яку можна налаштувати на 5 екстрених контактів. А з металевими бічними вставками X-treme PK68 ще більш захищений на випадок падінь.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM та nanoSIM X-treme PK68 працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга X-treme PK68 дозволяє зберігати до 500 контактів у вбудованій пам’яті пристрою та ще 500 на карті пам’яті.
У розділі “Органайзер” є будильник, калькулятор, календар та програма для читання електронних книжок. А в розділі “Мультимедіа” ви знайдете аудіо- та відеоплеєри, камеру, галерею, диктофон та FM-радіо, яке можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені.
Корисні функції включають:
швидкий набір на кнопках від 2 до 9;
автозапис викликів;
підсвітку клавіатури;
можливість встановлення мелодії виклику з файлів;
увімкнення ліхтарика довгим натисканням центральної кнопки;
функцію Повербанк для підзарядки інших пристроїв;
вушко для шнурка.
Для забезпечення приватності й захисту ваших персональних даних на X-treme PK68 можна встановити пароль і PIN-код для SIM-карти. Також телефон має функції “Чорний список” і “Білий список” для обмеження дзвінків та SMS від небажаних абонентів і блокування дзвінків із невідомих номерів.
| Корпус | |
| Ступінь захисту від пилу та вологи | IP68 |
| Розміри | 146*69*20мм |
| Вага | 235 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Роз’єми | USB Type-C, аудіо 3,5 мм, USB-A |
| Колір | чорний |
| Основні характеристики | |
| Процесор | MTK6261D |
| Акумулятор | Li-Ion, 5000 мА*г (з'ємний) |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32 ГБ |
| Дисплей | |
| Діагональ екрана | 2,8" |
| Роздільна здатність | 240*320 |
| Тип матриці | TFT |
| Камера | |
| Основна | 0,3 МП |
| Можливості підключення | |
| Bluetooth | 3.0 |
| USB | USB Type C |
| Мережа | |
| СІМ картки | mini SIM+nanoSIM |
| Слот для СІМ карток | 2, mini SIM+nanoSIM |
| 2G (GSM) | 850/900/1800/1900 МГц |
| Додатково | |
| Особливі риси | Водо/пилозахисний IP 68. Type-C. Powerbank через USB-A. Українська абетка на наборній клавіатурі. Телефонна книга на 500 контактів, 500 контактів на картці пам'яті. Функція SOS. Швидкий набір (8 номерів). Чорний список. Блокування невідомих абонентів. Білий список. Увімкнення ліхтарика центральною клавішею. Вушко для шнурка. Запис виклику. FM-радіо з вбудованою антеною. Органайзер: будильник, калькулятор, календар, електронна книга, bluetooth. Мелодія на виклик "своя з файла". |
| Комплектація | Мобільний телефон, акумулятор, зарядний пристрій, Type-C кабель, викрутка, посібник користувача, гарантійний талон |
| Гарантія | 18 місяців |





