Контактний номер

Захищені смартфони


X-treme PQ38

4999 грн.

X-treme PQ38

Захищений смартфон X-TREME PQ38 у будь-яких умовах залишиться вірним помічником. Оскільки телефон відповідає стандарту IP68, він не боїться дощу, купання в морі чи брудних доріг, адже його корпус наді..

4999 грн.

X-treme PQ39 ULTRA

9199 грн.

X-treme PQ39 ULTRA

X-TREME PQ39 ULTRA - третя модель у лінійці X-TREME PQ39. Це смартфон із оновленим дизайном, захищений за стандартом IP68, а це означає, що вода, пил і часточки бруду не зможуть потрапити всередину. В..

9199 грн.

X-treme PQ36

4599 грн.

X-treme PQ36

Новий трендовий смартфон бренду Sigma mobile X-treme PQ36 об'єднав у собі все, що необхідно сучасному та активному користувачеві. Захищений корпус із пластику і гуми подвійного лиття має клас за..

4599 грн.

ПОДАРУНОК
X-treme PQ20 X-treme PQ20

X-treme PQ20

2599 грн.

X-treme PQ20

Потужна батарея та надійний захист Якщо ви любите екстрим, ведете активне життя або працюєте у запилених приміщеннях, місцях із високою вологістю, складних промислових умовах, для забезпечення з..

2599 грн.

X-treme PQ53

5199 грн.

X-treme PQ53

Смартфон X-treme PQ53 від відомого бренду Sigma mobile повністю відповідає одному з найвищих рівнів захисту IP68 (всередину не проникає пил, а також волога при знаходженні під водою протягом 30 хви..

5199 грн.

X-treme PQ37

5199 грн.

X-treme PQ37

Тонкий, міцний та захищений Під зовнішньою стриманістю смартфона Sigma mobile X-treme PQ37 ховається надзвичайно потужна начинка і модуль NFC. Блискавичну швидкість роботи і енергозбереження гар..

5199 грн.

ПОДАРУНОК
X-treme PQ29 X-treme PQ29

X-treme PQ29

4144 грн.

X-treme PQ29

Розумний і максимально захищений смартфон Модель X-treme PQ29 бренду Sigma mobile має найвищий клас захисту IP69, що дозволяє гаджету не втрачати продуктивність у брудному середовищі, воді, запи..

4144 грн.

Вибір захищеного смартфона Sigma mobile: на що звертати увагу

Рішення про покупку гаджета з пило-та вологозахистом необхідно засновувати на тому, як ви будете його використовувати. Якщо це запасний смартфон для виїздів на природу або роботи, то швидше за все підійде найпростіший варіант. Він буде надійний, але слабкий для складних додатків. Якщо ж ви хочете використовувати захищений смартфон як основний, то для активного відпочинку, такого як рибалка, полювання, велоспорт і т. д. ідеалом буде середній ціновий сегмент або ж флагманські варіанти. У них відмінно поєднуються вартість, продуктивність і, звичайно, підвищена захищеність.

Що таке пиловологозахищений смартфон і як зрозуміти наскільки "міцний горішок"

Рівень, наскільки захищені смартфони, позначається кодом IP (англ. Ingress Protection), після чого йде дві цифри. Перша (може бути від 0 до 6) відповідає за стійкість до пилу - чим вона вища, тим менше дрібніші тверді частинки проникають під корпус пристрою. Друга цифра (від 0 до 9) показує, наскільки вологозахищені смартфони, починаючи від маленьких бризок, і закінчуючи найвищим класом захисту, який дає можливість гаджету перебувати довгий час у воді без подальших наслідків.

Ступінь стійкості до мікрочастинок і пилу:

 • 0 - без захисту;
 • 1 - телефон захищений від попадання під корпус тільки великих твердих частинок, діаметр понад 50 мм;
 • 2 - в пристрій не проникають частинки діаметром від 12 мм і більше;
 • 3 - стійкість до твердих предметів, діаметром від 2,5 мм;
 • 4 - захист від часток від 1 мм;
 • 5 - частковий   пило захист, мікрочастинки можуть проникнути всередину, але не зашкодять пристрою;
 • 6 - повна герметичність і пилонепроникність.

Стійкість до вологи має 9 класів:

 • 0 - захисту немає;
 • 1 - захист від вертикальних крапель;
 • 2 - пристрій при нахилі на 15 ° не сприйнятливий до крапель води;
 • 3 - аналогічно, але при нахилі в 60 °;
 • 4 - гаджет не боїться крапель води з усіх боків;
 • 5 - протягом 3 хвилин може перебувати під струменем води слабкого тиску;
 • 6 - цей же час витримає потужні струмені;
 • 7 - без наслідків пристрій можна помістити під воду, на глибину до 1 м., на час до 30 хвилин;
 • 8 - тривалий час може перебувати на глибині більше метра під водою;
 • 9 - краща стійкість до вологи, пристрій буде працювати навіть при обробці водою високих температур під потужним тиском.

Виходячи з цієї градації і свого способу життя можна підібрати потрібний захищений смартфон для роботи, відпочинку або повсякденного використання.

Щоб було ще легше і зрозуміліше, візьмемо для порівняння пару моделей захищених смартфонів Сігма мобайл, Х -treme PQ20 і X-treme PQ39 MAX, і на цьому прикладі ми дізнаємося відмінності в ранзі їх захисту.

 • Х- treme PQ20 має стандарт захисту IP69. Це означає, що він може перенести тривалий вплив водою (низької і високої температури), паром, абсолютно герметичний, не боїться пилу чи бруду;
 • Х- treme PQ39 зі ступенем захисту IP68. Це говорить про те, що він не боїться контактів з брудом і пилом, також відмінно стійкий до потрапляння всередину рідини.

Ці пило волого захищені смартфони добре захищені від зовнішнього середовища, але знаходяться в різних цінових сегментах через відмінності функціоналу. Перегляньте характеристики даних пристроїв в нашому каталозі, і виберіть що підходить вам.

Додатково до властивостей пило- та волого захисту важливими характеристиками захищеного смартфона є: міцний корпус - твердий пластик, виготовлений за технологією подвійного лиття, або навіть металеві накладки і стійкий до ударів екран. Також варто звернути увагу на акумулятор. Адже багато сучасних смартфонів мають маркування IP68, але не всі вони можуть похвалитися тривалою автономною роботою. Вищезазначені гаджети Sigma mobile оснащені літій-полімерними батареями на 5000 і 9000 мА*год відповідно. Саме через захищеність від вологи, пилу та завдяки тривалому терміну служби без підзарядки (до тижня) вони користуються популярністю у активних людей, які працюють на відкритому просторі або люблять походи, екстремальні види спорту.

У нашому інтернет-магазині Sigma mobile ви можете ознайомитися з широким модельним рядом і вибрати той пило волого захищений смартфон, який задовольняє ваші потреби.