Контактний номер

Телефони з функцією SOS


НОВИНКА
Comfort 50 OPTIMA Type-C Comfort 50 OPTIMA Type-C

Comfort 50 OPTIMA Type-C

Оновлений Comfort 50 Optima має роз’єм USB Type-C для зручної підзарядки, великий екран діагоналлю 3,5”, батарею ємністю 2500 мА*г та функцію екстреного виклику SOS, яку можна налаштувати на 5 екстрен..

1270 грн.

Comfort 50 GRACE

1099 грн.

Comfort 50 GRACE

Новий бабусяфон Comfort 50 Grace має роз’єм USB Type-C для зручної підзарядки, великий екран діагоналлю 2,8”, батарею ємністю 1700 мА*г, функцію екстреного виклику SOS, яку можна налаштувати на 5 екст..

1099 грн.

Хіт продажів
Comfort 50 OPTIMA Comfort 50 OPTIMA

Comfort 50 OPTIMA

1270 грн.

Comfort 50 OPTIMA

Новий мегакомфортний телефон Comfort 50 Optima має великий екран діагоналлю 3,5”, батарею ємністю 2500 мА*г, функцію екстреного виклику SOS, яку можна налаштувати на 5 екстрених контактів, та озвучку ..

1270 грн.

Хіт продажів
Comfort 50 HIT Comfort 50 HIT

Comfort 50 HIT

709 грн.

Comfort 50 HIT

Comfort 50 Hit – це класичний моноблок з великими кнопками, що мають м’яку ходу при натисканні та великий, контрастний шрифт букв і цифр. Телефон оснащений базовим функціоналом, якого достатньо ..

709 грн.

Comfort 50 Grand

1015 грн.

Comfort 50 Grand

Практичний, зручний, функціональний. Sigma mobile Comfort 50 GRAND - ідеальний телефон для літніх людей. Comfort 50 GRAND - це вдале поєднання простоти у використанні і надійності в екстрених ситуа..

1015 грн.

Зручні телефони для літніх людей від Sigma mobile

Бажаючи порадувати літню людину або проявити турботу, більшість з нас купує гаджети на власний смак. Однак, існує ряд дрібниць, на які сучасні користувачі не звертають уваги, а тим часом ви можете придбати абсолютно незрозумілий телефон для бабусі, яким вона просто злякається користуватись.

Бренд Sigma mobile випускає «бабусефони» - кнопкові телефони для літніх людей зі зрозумілим меню, без великої кількості зайвих функцій, а, найголовніше, з кнопкою SOS для екстреного випадку. За допомогою телефонів для старшого покоління («бабусефонів») зручно дзвонити, слухати радіо по дорозі на дачу, читати і відправляти повідомлення. Дизайн і форма апаратів розроблені з урахуванням фізичних особливостей віку, коли пальці починають втрачати рухливість, та й зір зі слухом часто підводять.

Кращий телефон для пенсіонерів — який він

Сучасні аналоги «бабусефона» практично не змінилися: це, як і раніше, мобільний телефон із великими кнопками, ціна якого досить невелика за рахунок відсутності крутих камер, виходу в інтернет та іншого сучасного функціоналу. Головні відмінності такого гаджета: прості функції, зручні кнопки, великий екран, чималий шрифт, невелика вага, близько 100 грамів.

Основними критеріями вибору апарату є:

  • ергономічний корпус із неслизького, більш ударостійкого, пластика;
  • найпростіший формат перегляду викликів, повідомлень;
  • ліхтарик — допоможе при відключеннях електрики або під час вечірніх прогулянок;
  • крім великих кнопок необхідно вибрати модель із великими літерами на них;
  • гучний звук динаміка, що дуже зручно для людей із погіршенням слуху;
  • голосове озвучення натиснутих цифр — підходить для людей зі слабким зором;
  • велика ємність акумулятора — від 5 до 20 годин розмов, залежно від моделі, а у режимі очікування — до двох тижнів;
  • функція блокування клавіатури;
  • якісний екран, кольоровий або монохромний щоб пенсіонер міг легко розглянути букви і цифри навіть при яскравому світлі.

Бажано також дізнатися у родича, які саме функції йому необхідні, а які зовсім не потрібні. Звертайте увагу на те, щоб гаджет було просто заряджати. А сам зарядний пристрій був універсальний. Не ускладнюйте життя літніх людей сучасними девайсами — обирайте якісні та зручні моделі Sigma mobile!

Телефон з кнопкою SOS рятує життя

На жаль, іноді трапляються ситуації, в яких літня людина, особливо якщо вона живе одна, не може зателефонувати або відправити повідомлення. Для критичних моментів у лінійці Sigma mobile Comfort передбачено наявність так званої «клавіші SOS». Досить занести в пам'ять три-п'ять (залежить від моделі) телефонних номерів близьких людей, щоб при натисканні на кнопку телефон самостійно почав здійснювати на них дзвінки по черзі чи розсилати повідомлення.

Як правило, апарат тричі повторює коло викликів і після зняття трубки іншим абонентом включає гучний зв'язок, щоб потерпілий міг повідомити про свій стан.

Розробники Sigma mobile врахували всі складнощі, з якими стикаються люди похилого віку при роботі з технікою, і прибрали з функціоналу все зайве. У нас це зручний, гучний, а головне простий телефон для зв'язку з рідними і друзями. Заповнюйте просту форму замовлення і отримуйте покупку через кілька днів. Залишилися питання? Телефонуйте!