Контактний номер

Телефони з функцією SOS


Comfort 50 Elegance³

777 грн.

Comfort 50 Elegance³

Comfort 50 Elegance³. Прагнення до досконалостіComfort 50 Elegance³ – це простий, зручний та елегантний телефон на 2 SIM-карти з великим 2,8-дюймовим дисплеєм. Для кожної SIM-карти у ньому перед..

777 грн.

Очікується

Comfort 50 Solo

755 грн.

Comfort 50 Solo

Comfort 50 SOLO – це традиційна модель, що поповнила серію мобільних телефонів Comfort 50. За класичний дизайн та зручність цей пристрій вже встиг полюбитися користувачам. Comfort 50 SOLO оснаще..

755 грн.

Очікується

Comfort 50 Shell Duo

910 грн.

Comfort 50 Shell Duo

Comfort 50 Shell Duo – це яскравий представник телефонів із популярної серії Comfort 50. Він розроблений спеціально для людей з особливими потребами та літніх користувачів, що цінують комфорт та..

910 грн.

Comfort 50 HIT 2020

425 грн.

Comfort 50 HIT 2020

Comfort 50 Hit 2020 – це класичний моноблок з великими кнопками, що мають м’яку ходу при натисканні та великий, контрастний шрифт букв і цифр. Телефон оснащений базовим функціоналом, якого доста..

425 грн.

Comfort 50 Grand

625 грн.

Comfort 50 Grand

Завдяки своїй простоті, зручності та функціональності телефон Sigma mobile Comfort 50 GRAND є ідеальною моделлю для літніх користувачів.Comfort 50 GRAND – це вдале поєднання простоти користуванн..

625 грн.

Зручні телефони для літніх людей від Sigma mobile

Бажаючи порадувати літню людину або проявити турботу, більшість з нас купує гаджети на власний смак. Однак, існує ряд дрібниць, на які сучасні користувачі не звертають уваги, а тим часом ви можете придбати абсолютно незрозумілий телефон для бабусі, яким вона просто злякається користуватись.

Бренд Sigma mobile випускає кнопкові телефони для літніх людей зі зрозумілим меню, без великої кількості зайвих функцій, а,  найголовніше, з кнопкою SOS для екстреного випадку. За допомогою телефонів для старшого покоління зручно дзвонити, слухати радіо по дорозі на дачу, читати і відправляти повідомлення. Дизайн і форма апаратів розроблені з урахуванням фізичних особливостей віку, коли пальці починають втрачати рухливість, та й зір зі слухом часто підводять.

Кращий телефон для пенсіонерів — який він

Сучасні аналоги «бабусефона» практично не змінилися: це, як і раніше, мобільний телефон із великими кнопками, ціна якого досить невелика за рахунок відсутності крутих камер, виходу в інтернет та іншого сучасного функціоналу. Головні відмінності такого гаджета: прості функції, зручні кнопки, великий екран, чималий шрифт, невелика вага, близько 100 грамів.

Основними критеріями вибору апарату є:

  • ергономічний корпус із неслизького, більш ударостійкого, пластика;
  • найпростіший формат перегляду викликів, повідомлень;
  • ліхтарик — допоможе при відключеннях електрики або під час вечірніх прогулянок;
  • крім великих кнопок необхідно вибрати модель із великими літерами на них;
  • гучний звук динаміка, що дуже зручно для людей із погіршенням слуху;
  • голосове озвучення натиснутих цифр — підходить для людей зі слабким зором;
  • велика ємність акумулятора — від 5 до 20 годин розмов, залежно від моделі, а у режимі очікування — до двох тижнів;
  • функція блокування клавіатури;
  • якісний екран, кольоровий або монохромний щоб пенсіонер міг легко розглянути букви і цифри навіть при яскравому світлі.

Бажано також дізнатися у родича, які саме функції йому необхідні, а які зовсім не потрібні. Звертайте увагу на те, щоб гаджет було просто заряджати. А сам зарядний пристрій був універсальний. Не ускладнюйте життя літніх людей сучасними девайсами — обирайте якісні та зручні моделі Sigma mobile!

Телефон з кнопкою SOS рятує життя

На жаль, іноді трапляються ситуації, в яких літня людина, особливо якщо вона живе одна, не може зателефонувати або відправити повідомлення. Для критичних моментів у лінійці Sigma mobile Comfort передбачено наявність так званої «клавіші SOS». Досить занести в пам'ять три-п'ять (залежить від моделі) телефонних номерів близьких людей, щоб при натисканні на кнопку телефон самостійно почав здійснювати на них дзвінки по черзі чи розсилати повідомлення.

Як правило, апарат тричі повторює коло викликів і після зняття трубки іншим абонентом включає гучний зв'язок, щоб потерпілий міг повідомити про свій стан.

Розробники Sigma mobile врахували всі складнощі, з якими стикаються люди похилого віку при роботі з технікою, і прибрали з функціоналу все зайве. У нас це зручний, гучний, а головне простий телефон для зв'язку з рідними і друзями. Заповнюйте просту форму замовлення і отримуйте покупку через кілька днів. Залишилися питання? Телефонуйте!