Comfort 50 OPTIMA Type-C
| Артикул: | CF-1223 |
Оновлений Comfort 50 Optima має роз’єм USB Type-C для зручної підзарядки, великий екран діагоналлю 3,5”, батарею ємністю 2500 мА*г та функцію екстреного виклику SOS, яку можна налаштувати на 5 екстрених контактів. Завдяки великим символам на клавішах та підсвітці клавіатури телефоном легко користуватися і вдень, і вночі.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM (nanoSIM для партії 10-23 і наступних) Comfort 50 Optima працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга Comfort 50 Optima дозволяє зберігати до 1000 контактів і до 1000 SMS-повідомлень у пам’яті телефона.
У розділі “Органайзер” є таймер, секундомір, будильник із можливістю встановлення власної мелодії, календар, де можна створювати події, калькулятор, нотатки та програма для читання електронних книжок. А в розділі “Мультимедіа” ви знайдете аудіоплеєр, камеру, диктофон та FM-радіо.
Корисні функції включають:
швидкий набір на кнопках від 2 до 9;
режим “Гучномовець”;
автозапис викликів;
озвучку дій під час набору номерів, пошуку контактів та вхідних викликів;
зміну розміру шрифту.
Для забезпечення приватності й захисту ваших персональних даних на Comfort 50 Optima можна встановити пароль. Також телефон має функції “Чорний список” і “Білий список” для обмеження дзвінків та SMS від небажаних абонентів і блокування дзвінків із невідомих номерів.
| Корпус | |
| Розміри | 149*63*14,3mm |
| Вага | 139 г |
| Матеріал корпусу | пластик soft-touch |
| Роз’єми | USB Type C, аудіо 3,5 мм |
| Колір | чорний, червоний |
| Основні характеристики | |
| Процесор | MT6260 |
| Акумулятор | Li-Ion, 2500 мА*г (знімний) |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32 ГБ |
| Дисплей | |
| Діагональ екрана | 3.5" |
| Роздільна здатність | 320*480 |
| Тип матриці | TFT |
| Камера | |
| Камера | 0,3 МП зі спалахом |
| Можливості підключення | |
| Bluetooth | 3.0 |
| USB | USB Type C |
| Мережа | |
| СІМ картки | 2 (Dual SIM Dual Standby) |
| Слот для СІМ карток | • mini SIM + mini SIM • nano SIM + nano SIM (для партії 10-23 і наступних) |
| 2G (GSM) | 850/900/1800/1900 МГц |
| Мультимедіа | |
| Відтворення аудіо | AMR, MP3, WAV |
| Диктофон | +, запис виклику |
| Додатково | |
| Особливі риси | USB Type C. Український абетка на наборних клавішах.Телефона книга на 1000 контактів (ім'я+картинка+мелодія+2номери). Ємна акумуляторна батарея. Великі клавіши. Великі літери. Швидкий набір ("2"-"9"). Чорний список та можливість блокування невідомих абонентів. Білий список. Запис виклику. FM радіо з вбудованою антеной. Органайзер: будильник (5), калькулятор, календар, електрона книга, секундомір, таймер, bluetooth, лічтарик (вмикається і вимикається кнопка "0" на клавіатурі). Програмується на 5 номерів клавиша екстрених викликів SOS. Мелодія на виклик "своя з файлу". Bluetooth A2DP - відтвонення в стереогарнитуру. Можливість налаштування озвучки вхідного номеру, налаштування озвучки натискання клавіши. |
| Комплектація | Мобільний телефон Сomfort 50 OPTIMA Type-C, акумулятор 2500 mAh, зарядний пристрий з литим (нероз'ємним) Type-C кабелем, посібник користувача, гарантійний талон |
| Гарантія | 12 місяців |








