Comfort 50 GRACE
| Артикул: | CF-1218 |
Новий бабусяфон Comfort 50 Grace має роз’єм USB Type-C для зручної підзарядки, великий екран діагоналлю 2,8”, батарею ємністю 1700 мА*г, функцію екстреного виклику SOS, яку можна налаштувати на 5 екстрених контактів, бокові кнопки для регулювання гучності та увімкнення ліхтарика. Великі символи на клавішах і шрифт на екрані роблять його ще зручнішим у користуванні.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга Comfort 50 Grace дозволяє зберігати до 500 контактів у пам’яті телефона й до 300 на карті пам’яті, а також до 100 SMS-повідомлень.
Між пунктами меню тепер можна переходити за допомогою клавіш від 1 до 9. У розділі “Органайзер” є будильник із можливістю встановлення власної мелодії, календар, де можна створювати події, калькулятор та програму для читання електронних книжок. А в розділі “Мультимедіа” ви знайдете аудіоплеєр, камеру, диктофон та FM-радіо.
Корисні функції включають:
швидкий набір на кнопках від 2 до 9;
режим “Гучномовець”;
автозапис викликів;
озвучку дій під час набору номерів, пошуку контактів та вхідних викликів.
Для забезпечення приватності й захисту ваших персональних даних на телефон можна встановити пароль. Також він має функції “Чорний список” і “Білий список” для обмеження дзвінків та SMS від небажаних абонентів.
| Корпус | |
| Розміри | 143*58*13,6mm |
| Вага | 110г |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Роз’єми | USB Type-C, аудіо 3,5 мм |
| Основні характеристики | |
| Процесор | MT6261D |
| Акумулятор | Li-Ion, 1700 мА*г (знімний) |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32 ГБ |
| Дисплей | |
| Діагональ екрана | 2,8" |
| Роздільна здатність | 240*320 |
| Тип матриці | TFT |
| Камера | |
| Камера | 0,08 МП |
| Можливості підключення | |
| Bluetooth | 3.0 |
| USB | USB Type C |
| Мережа | |
| СІМ картки | 2 (Dual SIM Dual Standby) |
| Слот для СІМ карток | 2, miniSIM |
| 2G (GSM) | 850/900/1800/1900 МГц |
| Мультимедіа | |
| Диктофон | + |
| Додатково | |
| Особливі риси | USB Type C. Українська абетка на наборних клавішах.Телефонна книга на 500 контактів (ім'я+номер+картинка+мелодія), можливість зберігти 300 контактів на картці пам'яті. Ємна акумуляторна батарея. Клавіши швидкого набору ("2"-"9"). Чорний список. Білий список. Запис виклика. FM радіо з вбудованою антеною. Органайзер: будильник (5), калькулятор, календар, електронна книга. Ліхтарик (вмикається і вимикається окремою кнопкою). Функція SOS - встановлення до 5 номерів. Мелодія виклика "своя з файла". Bluetooth. Налаштування озвучування: номера вх виклику, натискання клавіш при наборі номеру. |
| Комплектація | Мобільний телефон, акумулятор, зарядний пристрій з литим (нероз'ємним) кабелем, інструкція користувача, гарантійний талон |
| Гарантія | 12 місяців |









