Comfort 50 CF115 EASY
| Артикул: | CF-5852 |
Sigma mobile Comfort 50 CF115 EASY
Comfort 50 CF115 EASY — це простий у використанні бабусяфон, що має роз’єм USB Type-C для зручної підзарядки, екран діагоналлю 1,77” та батарею ємністю 1000 мА*г. Завдяки великим символам на клавішах та підсвітці клавіатури телефоном легко користуватися і вдень, і вночі.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM Comfort 50 CF115 EASY працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга Comfort 50 CF115 EASY дозволяє зберігати до 500 контактів і до 100 SMS-повідомлень у пам’яті телефона.
У розділі “Органайзер” є секундомір, будильник із власною мелодією, калькулятор, календар, куди можна додавати події, та програма для читання електронних книжок. А в розділі “Мультимедіа” ви знайдете аудіоплеєр, камеру, диктофон та FM-радіо, що працює зі вбудованою антеною.
Корисні функції включають:
швидкий набір на кнопках від 2 до 9;
автозапис викликів;
підсвітку клавіатури;
функцію екстреного виклику SOS, яку можна налаштувати на 5 екстрених контактів;
можливість встановлення мелодії виклику з файлів;
зміну розміру шрифту.
Для забезпечення приватності й захисту ваших персональних даних на Comfort 50 CF115 EASY можна встановити пароль. Функції “Конфіденційність” та “Антизлодій” допомагають блокувати паролем різні додатки на телефоні та SIM-карту під час заміни. А також телефон має функції “Чорний список” і “Білий список” для обмеження дзвінків та SMS від небажаних абонентів і блокування невідомих номерів.
| Корпус | |
| Розміри | 109*52*11мм |
| Вага | 65г |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Роз’єми | USB Type-C, аудіо 3,5 мм |
| Колір | чорний, червоний, синій |
| Основні характеристики | |
| Процесор | SC6531E |
| Акумулятор | 1000 мАг (з'ємний) |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32 ГБ |
| Дисплей | |
| Діагональ екрана | 1,77" |
| Роздільна здатність | 160*128 |
| Тип матриці | TFT |
| Камера | |
| Камера | 0,3 МП |
| Можливості підключення | |
| Bluetooth | 3.0 |
| USB | USB Type C |
| Мережа | |
| СІМ картки | 2 (mini SIM) |
| Слот для СІМ карток | 2, miniSIM |
| 2G (GSM) | 850/900/1800/1900 МГц |
| Мультимедіа | |
| Диктофон | +, запис виклику |
| Додатково | |
| Особливі риси | USB Type C. Український абетка на наборних клавішах.Телефонна книга на 500 контактів (ім'я+номер) Швидкий набір ("2"-"9"). Чорний список та можливість блокування невідомих абонентів. Білий список. Запис виклику. FM радіо з вбудованою антеною. SOS на 5 номерів. Мелодія на виклик "своя з файлу". Bluetooth - відтворення в стереогарнітуру. Конфіденційність. АнтизлодІй. |
| Комплектація | Мобільний телефон, акумулятор, зарядний пристрій, Type-C кабель, інструкція аористувача, гарантійний талон |
| Гарантія | 12 місяців |












