Comfort 50 Shell Duo Type-C
| Артикул: | CF-2125 |
Оновлена розкладачка Comfort 50 Shell Duo має роз’єм USB Type-C для зручної підзарядки, додатковий екран та кнопки для прийняття чи відхилення виклику на кришці, батарею ємністю 1000 мА*г та функцію екстреного виклику SOS, яку можна налаштувати на 5 екстрених контактів. Телефоном можна користуватися навіть у складеному стані, щоб швидше відповідати на дзвінки та вмикати улюблені радіостанції.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM Comfort 50 Shell Duo Type-C працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга Comfort 50 Shell Duo Type-C дозволяє зберігати до 500 контактів і до 100 SMS-повідомлень у пам’яті телефона.
У розділі “Органайзер” є калькулятор, календар, будильник і потужний ліхтарик, який можна вмикати окремою кнопкою. А в розділі “Мультимедіа” ви знайдете аудіоплеєр, камеру, диктофон та FM-радіо, що працює навіть без гарнітури завдяки вбудованій антені. Для ввімкнення FM-радіо відтепер також є окрема кнопка.
Корисні функції включають:
швидкий набір на кнопках від 2 до 9;
автозапис викликів;
озвучку дій під час набору номерів, пошуку контактів та вхідних викликів;
додатковий екран та кнопки прийняття й відхилення дзвінків.
Для забезпечення приватності й захисту ваших персональних даних на Comfort 50 Shell Duo Type-C можна встановити пароль. Також телефон має функції “Чорний список” і “Білий список” для обмеження дзвінків та SMS від небажаних абонентів і блокування викликів із невідомих номерів.
| Корпус | |
| Розміри | 105*54*19 мм |
| Вага | 104 г |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Роз’єми | USB Type-C, аудіо 3,5 мм |
| Колір | чорний, червоно-чорний |
| Основні характеристики | |
| Процесор | MTK6261D |
| Акумулятор | 1000 мАг (з'ємний) |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32 ГБ |
| Дисплей | |
| Діагональ екрана | 2,4" та 1,77" |
| Роздільна здатність | 240*320 |
| Тип матриці | TFT |
| Камера | |
| Камера | 0,3 МП |
| Можливості підключення | |
| Bluetooth | 3.0 |
| USB | USB Type C |
| Мережа | |
| СІМ картки | 2 (Dual SIM Dual Standby) |
| Слот для СІМ карток | 2, miniSIM |
| 2G (GSM) | 850/900/1800/1900 МГц |
| Мультимедіа | |
| Диктофон | +, запис виклику |
| Додатково | |
| Особливі риси | USB Type C. Український абетка на наборних клавішах.Телефонна книга на 500 контактів (ім'я+картинка+мелодія+номери) Розкладачка з двома екранами. Швидкий набір ("2"-"9"). Чорний список та можливість блокування невідомих абонентів. Білий список. Запис виклику. FM радіо з вбудованою антеной, запуск окремою кнопкою. SOS на 5 номерів. Мелодія на виклик "своя з файлу". Можливість налаштування озвучки вхідного номеру, налаштування озвучки натискання клавіши. Можливість відповісти на виклик не відкриваючи телефон (є кнопки біля зовнішнього екрану). Можливість слухати ФМ радіо та аудіоплеєр в закритому стані. |
| Комплектація | Мобільний телефон, акумулятор, зарядний пристрій, Type-C-кабель, інструкція користувача, гарантійний талон |
| Гарантія | 12 місяців |








