X-style 18 TRACK
| Артикул: | XS-8544 |
Мобільний телефон 18 TRACK – це нова модель з серії X-style, обравши яку, ви завжди будете в тренді. Вона розроблена для комфортного використання телефону у повсякденному житті. Завдяки ребристим боковим частинам корпусу пристрій надійно утримується в долоні. Телефон зручний і невибагливий, підходить для виконання багатьох повсякденних завдань, що виникають у жителя сучасного мегаполісу.
У моделі передбачено всі необхідні для спілкування функції. Вона підтримує 2 mini-SIM, що дає власнику можливість одночасно бути на зв’язку 2-х мобільних операторів стандарту GSM. Телефон виготовлений з кольоровим дисплеєм діагоналлю 1,77 дюйма з роздільною здатністю 128*160 пікселів. Меню доступне українською, англійською та російською мовами. На набірних клавішах передбачено всі 3 варіанти літер. Для зберігання інформації великого обсягу в X-style 18 TRACK передбачена можливість встановлення додаткової флеш-карти формату microSD до 32 Гб.
Телефон X-style 18 TRACK оснащений органайзером, що містить будильник, калькулятор, календар, аудіо- та відеоплеєр. Ще в телефоні є FM-радіо з вмонтованою антеною. Тому його можна слухати без використання додаткової гарнітури. Якщо ж є необхідність скористатися навушниками для прослуховування улюблених треків чи радіопередач, для них передбачено стандартний роз’єм 3,5 мм. Налаштування дозволяють зробити FM-радіо сигналом будильника. Із додаткових функцій у телефоні є можливість встановлення пароля на додатки, журнали викликів та папку SMS. Завдяки такому функціоналу X-style 18 TRACK стане вашим надійним помічником у повсякденному житті.
У телефонну книгу пристрою можна записати до 500 контактів, є можливість створювати групи, імпортувати та експортувати контакти на флеш-карту. Також телефонна книга має багато корисних опцій, серед них: пошук контакту за фрагментом, швидкий набір, додавання небажаних контактів у «чорний список».
Роботу нової моделі X-style 18 TRACK забезпечує акумулятор ємністю 1000 мА*г. Його повного заряду достатньо для 11 годин безперервного спілкування, а в режимі очікування телефон працюватиме без додаткового заряджання протягом 7 діб.
| Корпус | |
| Розміри | 109*46*14,3 мм |
| Вага | 68 г |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Роз’єми | micro-USB, аудіо 3,5 мм |
| Колір | чорний |
| Основні характеристики | |
| Процесор | SC6531E |
| Акумулятор | Li-Pol, 1000 мА*г (знімний) |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32 ГБ |
| Дисплей | |
| Діагональ екрана | 1,77" |
| Роздільна здатність | 160*128 |
| Тип матриці | TFT |
| Можливості підключення | |
| Bluetooth | 3,0 |
| Мережа | |
| СІМ картки | 2 (Dual SIM Dual Standby) |
| Слот для СІМ карток | 2, miniSIM |
| 2G (GSM) | 850/900/1800/1900 МГц |
| Мультимедіа | |
| Диктофон | +, запис виклику |
| Додатково | |
| Особливі риси | Органайзер складається з будильника, калькулятора, календаря, аудіо- та відеоплеєрів, FM-радіо, яке працює без під’єднання навушників завдяки вбудованій антені. Проте прослуховування радіо та аудіо файлів з навушників цілком можливе за рахунок наявності стандартного роз’єму 3,5 мм. Можна налаштувати FM-радіо сигналом будильника. Установка пароля на додатки, журнал викликів і папку SMS. Такий набір функцій робить X-STYLE 18 TRACK відмінним помічником в повсякденному житті. |
| Комплектація | Мобільный телефон, акумулятор, зарядний пристрій з литим (нероз'ємним) microUSB-кабелем, інструкція користувача , гарантійний талон |
| Гарантія | 12 місяців |











