X-style 34 NRG Type-C
| Артикул: | XS-1205 |
X-style 34 NRG Type-C — це оновлена версія популярного телефона з потужною батарейкою та новими функціями. Він має роз’єм USB Type-C для зручної підзарядки, екран діагоналлю 2,4 дюйми, акумулятор ємністю 4050 мА*г, потужний динамік та яскравий ліхтарик. X-style 34 NRG Type-C має мінімалістичний дизайн і доступний у чорному та синьому кольорах.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату nanoSIM X-style 34 NRG Type-C працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга X-style 34 NRG Type-C дозволяє зберігати 500 контактів у вбудованій пам’яті пристрою й іще 500 — на карті пам’яті.
У розділі “Органайзер” є будильник, калькулятор, календар та програма для читання електронних книжок. А в розділі “Мультимедіа” ви знайдете аудіо- та відеоплеєри, диктофон та FM-радіо, яке можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені. Камери у X-style 34 NRG більше немає, але на її місці розміщений потужний динамік.
Корисні функції X-style 34 NRG Type-C включають:
швидкий набір на кнопках від 2 до 9;
автозапис викликів;
функцію “Повербанк”;
підсвітку клавіатури;
зміну розміру шрифту;
можливість встановлення мелодії виклику з файлів;
ліхтарик на 4 LED, який можна вмикати довгим натисканням на центральну клавішу навіть із заблокованою клавіатурою;
режим блимання ліхтарика під час вхідних викликів, який можна ввімкнути у Профілях.
Для забезпечення приватності й захисту ваших персональних даних на X-style 34 NRG Type-C можна встановити пароль. Також телефон має функції “Чорний список” і “Білий список” для обмеження дзвінків та SMS від небажаних абонентів і блокування дзвінків із невідомих номерів.
| Корпус | |
| Розміри | 125*55*15mm |
| Вага | 138 г |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Роз’єми | USB Type-C, аудіо 3,5 мм |
| Колір | чорний, синій |
| Основні характеристики | |
| Процесор | MTK6261D |
| Акумулятор | Li-Ion, 4050мА*г (знімний) |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32 ГБ |
| Дисплей | |
| Діагональ екрана | 2,4" |
| Роздільна здатність | 240*320 |
| Тип матриці | IPS |
| Можливості підключення | |
| Bluetooth | 3.0 |
| USB | USB Type C |
| OTG | Powerbank |
| Мережа | |
| СІМ картки | 2 (Dual Nano SIM Card) |
| Слот для СІМ карток | 2, Nano SIM Card |
| 2G (GSM) | 850/900/1800/1900 МГц |
| Мультимедіа | |
| Диктофон | +, запис виклику |
| Додатково | |
| Особливі риси | USB Type C. Український абетка на наборних клавішах. Телефона книга на 500 контактів в телефоні та 300 на картці пам'яті. 4-х світлодіодний ліхтарик (вмикається центральною кнопкою на клавіатурі). Зміна розміру шрифта. Блимання ліхтарика при вхідному виклику (вмикається). Органайзер: будильник, калькулятор, календарь, аудіоплеєр, відеоплеєр, диктофон, E-book. Функція Power Bank через Type-C і перехідник |
| Комплектація | Мобільний телефон, акумулятор, зарядний пристрій з литим нероз'ємним USB Type-C кабелем, інструкція користувача, гарантійний талон |
| Гарантія | 12 місяців |










