X-power PS65-01
| Артикул: | XP-6377 |
Мережевий зарядний пристрій X-power PS65-01 від українського бренду Sigma mobile— це надійний потужний адаптер для швидкої зарядки Ваших гаджетів.
Продумана конструкція:
Два порти USB-C і один порт USB-А.
Кожен порт USB-C (C1 / C2) підтримують потужність до 65W
Порт USB-A підтримує потужність до 27 W.
Підтримка Power Delivery (PD 3.0) та Quick Charge (QC 3.0) дозволяє заощаджувати час, заряджаючи ваші пристрої за лічені хвилини.
Особливості:
Захист від перегріву, перенапруги, короткого замикання та перевантаження.
Використання GaN-технології, зарядний пристрій має менший розмір при збереженні високої потужності, та має вищу енергоефективність..
Завдяки широкому входу: 100-240V, 50/60Hz – підходить для використання в будь-якій країні світу.
Зручний для використання вдома та в офісі, зарядний пристрій X-power PS65-01 стане незамінним помічником у вашому повсякденному житті.
| Характеристики товара | |
| Вага | 90 г |
| Вихідні інтерфейси | 2×USB-C + 1×USB-A |
| Вихідні параметри | USB-C1 Вихід: 5В/3A, 9В/3A, 12В/3A, 15В/3A, 20В/3.25A (65Вт Макс), USB-C2 Вихід: 5В/3A, 9В/3A, 12В/3A, 15В/3A, 20В/3.25A (65Вт Макс), USB-A Вихід: 5В/3A, 9В/3A, 12В/2.25A, 15В/1.8A, 20В/1.35A (27Вт Макс) |
| Вхідні параметри | 100–240В ~ 50/60Гц, 2.0A |
| Додатково | Швидка зарядка, інтелектуальна система захисту: від перенапруги, перевантаження, короткого замикання, перегріву |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Зарядний пристій, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна потужність при одночасному заряджанні декількох прис | USB-C1 + USB-A: 45Вт + 18Вт = 63Вт Макс, USB-C2 + USB-A: 5В/3A = 15Вт Макс, USB-C1 + USB-C2: 45Вт + 20Вт = 65Вт Макс, USB-C1 + (USB-C2 + USB-A): 45Вт + 15Вт = 60Вт Макс |
| Матеріал | Пластик |
| Підтримка протоколів заряджання | PD3.0, PPS, QC3.0, Apple 2.4A, Samsung AFC, Huawei Fast Charge (FCP), Huawei Super Charge (SCP) |
| Потужність | 65 Вт Макс |
| Примітка | 12 місяців |
| Розмір | 95*36*32 мм |
| Сумісність | Смартфони, планшети, навушники, повербанки, сумісні ноутбуки |
| Технології зарядки | GaN. Використання нітриду галію дозволяє зменшити розмір пристрою, знизити тепловиділення та забезпечити стабільну роботу навіть при тривалому використанні |













