X-treme PV68
| Артикул: | XT-7382 |
Екран (2.4", QVGA, 240x320) / Spreadtrum SC6531 / основна камера: 0.3 Мп, без фронтальної / RAM 32 МБ / 32 МБ вбудованої пам'яті / 3G / GPS / 2x SIM (Mini-SIM) / власна ОС / 2500 мА*год (з'ємний).
X-treme PV68 — сучасний кнопковий телефон, захищений за стандартом IP68 від води пилу та бруду. Він має роз’єм USB Type-C для зручної підзарядки, екран діагоналлю 2,4” та батарею ємністю 2500 мА*г. X-treme PV68 доступний у чорній та чорно-помаранчевій кольорових варіаціях.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM X-treme PV68 працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга X-treme PV68 дозволяє зберігати до 500 контактів у вбудованій пам’яті пристрою.
У розділі “Органайзер” є будильник, калькулятор, календар, секундомір і програма для читання електронних книг. А в розділі “Мультимедіа” ви знайдете аудіо- та відеоплеєри, камеру, диктофон та FM-радіо, яке можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені.
X-treme PV68 поєднує зручність і практичність, пропонуючи низку корисних функцій:
швидкий набір на кнопках від 2 до 9;
автозапис викликів;
підсвітку клавіатури;
можливість встановлення мелодії виклику з файлів;
центральну кнопку для ліхтарика.
Для забезпечення приватності й захисту ваших персональних даних на X-treme PV68 можна встановити PIN-код на увімкнення пристрою, а функції “Антизлодій” та “Конфіденційність” дозволяють встановлювати паролі, щоб захистити свої SIM-карти й персональні дані. Також телефон має функції “Чорний список” і “Білий список” для обмеження дзвінків та SMS від небажаних абонентів і блокування дзвінків із невідомих номерів.
| Корпус | |
| Ступінь захисту від пилу та вологи | IP68 |
| Розміри | 137*63*20 мм |
| Вага | 143 г |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Роз’єми | USB Type-C, аудіо 3,5 мм |
| Колір | чорний, чорно-помаранчевий |
| Основні характеристики | |
| Процесор | SC6531E |
| Акумулятор | Li-Ion, 2500 мА*г (знімний) |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32 ГБ |
| Дисплей | |
| Діагональ екрана | 2,4" |
| Роздільна здатність | 240*320 |
| Тип матриці | TN |
| Камера | |
| Основна | 0,3 МП |
| Можливості підключення | |
| Bluetooth | 3.0 |
| USB | USB Type C |
| Мережа | |
| СІМ картки | 2 (mini SIM) |
| Слот для СІМ карток | 2, miniSIM |
| 2G (GSM) | 850/900/1800/1900 МГц |
| Мультимедіа | |
| Відтворення аудіо | AMR, AAC, MIDI, MP3 |
| Відтворення відео | AVI, MP4, 3GP |
| Диктофон | + |
| Додатково | |
| Особливі риси | Водо/пилозахищений IP 68. Зручний роз'эм USB Type-C. Дві кнопки виклику окремо під кожну SIM-карту. Українська абетка на наборних клавішах. Телефонна книга на 500 контактів (Ім'я+2номера+картинка+мелодія+група). Світлодіоднй ліхтарик (включається центральною кнопкой). Органайзер: будильник, калькулятор, календарь, секундомір, E-book. Мультимедіа: аудіоплеєр, видеоплеєр, диктофон, FM радіо з вбудованою антеною.. Чорний список. Блокування невідомих абонентівю Білий список. Швидкий набір. Конфіденційність. Антизлодій.. Мелодія на виклик з файла |
| Комплектація | Мобільний телефон, акумулятор, зарядний пристрій з литим (нероз'ємним) Type-C кабелем, викрутка, посібник користувача, гарантійний талон |
| Гарантія | 18 місяців |












